Накидка з підігрівом на заднє сидіння автомобіля Elegant Plus EL 100 603
- накидка виготовлена з якісного матеріалу, виглядає дуже красиво.
- використовується для задніх сидінь автомобіля
- живлення від гнізда прикурювача 12В
- зона підігріву - по всій площі накидки, що має розімри 127х48 см
- обладнана термостатом 10 А для запобігання перегріву
- забезпечує швидкий і рівномірний розподіл тепла
- має два рівні підігріву: низький (35 В) і високий (45 В)
- на кабелі живлення є перемикач, за допомогою якого можна включити/виключити обігрів та вибрати один з двох рівнів підігріву (слабший чи сильніший).
- накидка на звороті має дві резинки та дві пластикових круглих петлі, за допомогою яких можна надійно зафіксувати накидку на задньому сидінні автомобілю.
- накидка запакована в прозору сумку на кнопках з ручкою.
- габарити упаковки 48х47х3см
| ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТУ | |
| Напруга живлення | 12 В постійного струму |
| Підігрів | 35 В / 45 В |
| Розмір | 127х48см |
| Споживання струму | 2,5 А/ 3,5 А |
| Довжина кабеля живлення | 1,8 м |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Elegant |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое выключение | Нет |
| Гарантийный срок | 3 |
| Длина шнура | 1.8 м |
| Защита от перегрева | Да |
| Зона подогрева | Сидение |
| Питание | Сеть 12В |
| Режимы обогрева | 2 |
| Тип | Накидка с подогревом |
Информация для заказа
- Цена: 760 ₴











