Накидка з підігрівом та массажем чорна 12V 10Вт, 96*46см Elegant Plus EL 100 602


Накидка з підігрівом та массажем чорна 12V, 96*46см Elegant Plus EL 100 602
- виготовлена з якісних сучасних матеріалів
- має ергономічну форму, зручну для тіла
- живлення від 12В гнізда прикурювача
- 2 вбудованих масажних двигуни забезпечують відмінний масаж
- підігрів сидіння та попоперекового відділу
- 2 швидкості масажування
- обладнана термостатом для запобігання перегріву
- дуже легко і швидко встановлюється
- підходить для всіх типів автомобільних сидінь
- матеріал накидки міцний та зносостійкий
- обладнана штекером для гнізда прикурювача.
- має регулятор, на якому можна вмикати/вимикати нагрів, переключати швидкість масажу.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Запобіжник | 10 А |
| Напруга живлення | 12 В постійного струму |
| Швидкість масажу | 2 |
| Розмір | 97х48,5 см |
| Колір | чорний |
| Споживання струму | 2,5 A |
| Довжина кабеля живлення | 2,20 м |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Elegant |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Синтетический |
| Размер чехла | Универсальный |
| Состояние | Новое |
| Тип чехла | Накидка с подогревом |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое выключение | Нет |
| В комплект входит | Подогрев 1 сидения |
| Вес брутто | 1 кг |
| Вибромассаж | Да |
| Габариты упаковки | 430 / 460 / 40 мм |
| Гарантийный срок | 12 |
| Гарантия от производителя | 12 месяцев |
| Длина шнура | 2.2 м |
| Защита от перегрева | Да |
| Зона подогрева | Спинка и сидение |
| Оснащение | Адаптер в прикуриватель, регулятор уровней подогрева, термостат |
| Питание | Сеть 12В |
| Предназначение товара | Одно сидение |
| Режимы обогрева | 2 |
| Тип | Накидка с подогревом |
| Тип товара | Накидки і чохли з підігрівом |
| Торговая марка | Elegant |
| Цвет товара | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 773 ₴



