Накидка - масажер з підігрівом чорна 12V 10W розмір115*50см Elegant Plus EL 100 601
Накидка - масажер з підігрівом чорна 12V 10W розмір:115*50см Elegant Plus EL 100 601
- виготовлена з якісних сучасних матеріалів
- має ергономічну форму, зручну для тіла
- живлення від 12В гнізда прикурювача
- 5 вбудованих масажних двигуни забезпечують відмінний масаж
- підігрів сидіння та попоперекового відділу
- 3 швидкості масажування
- 5 масажних програм
- 4 масажні зони
- обладнана термостатом для запобігання перегріву
- можливість вручну обирати місце масажу
- дуже легко і швидко встановлюється
- пульт дистанційного керування
- підходить для всіх типів автомобільних сидінь
- матеріал накидки міцний та зносостійкий
- обладнана штекером для гнізда прикурювача.
- має регулятор, на якому можна вмикати/вимикати нагрів та масаж, переключати режим підігріву чи швидкість масажу.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Вибір місця для масажу | 4 зони |
| Види масажу | 5 програм |
| Запобіжник | 5 А |
| Напруга живлення | 12 В постійного струму |
| Підігрів | 10 Вт |
| Швидкість масажу | 3 |
| Розмір | 115х50 см |
| Колір | чорний |
| Споживання струму | 0,8 A |
| Довжина кабеля живлення | 2,00 м |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elegant |
| Страна производитель | Польша |
| В комплект входит | Подогрев 1 сидения |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина шнура | 2 м |
| Защита от перегрева | Да |
| Зона подогрева | Спинка и сидение |
| Питание | Сеть 12В |
| Режимы обогрева | 1 |
| Состояние | Новое |
| Количество программ | 5 шт. |
| Количество режимов интенсивности массажа | 3 |
| Количество роликов | 5 |
| Материал | Синтетический |
| Напряжение | 12 |
| Область массажа | Бедра, Вся спина |
| Потребляемая мощность | 10 |
| Тип | Масаж та підігрів |
| Тип питания | Сеть 12 В |
| Тип управления | Ручное |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес брутто | 1 кг |
| Габариты упаковки | 430 / 460 / 40 мм |
| Гарантия от производителя | 12 месяцев |
| Максимальная мощность | 10 |
| Минимальная мощность | 10 |
| Оснащение | Адаптер в прикуриватель, регулятор уровней подогрева, термостат |
| Предназначение товара | Одно сидение |
| Размер | 115*50 см |
| Тип товара | Накидки і чохли з підігрівом |
| Торговая марка | Elegant |
| Цвет товара | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 115 |
| Ширина | 50 м |
| Ширина сиденья | 50 см |
| Ширина спинки | 50 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество вибромоторов | 5 шт. |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Функция подогрева | Да |
| Основные атрибуты | |
| Размер чехла | Универсальный |
| Тип чехла | Накидка с подогревом |
Информация для заказа
- Цена: 1 454 ₴








