Бустер Coti призначений для дітей 2 та 3 вікової групи вагою 15-36 кг.
- Компактний, займає мало місця, легкий.
- Бустер відповідає європейському стандарту ECE R44 / 04.
- Виготовлений в Польщі.
- Основа виготовлена з пластику.
- Чохол виготовлений з полієстеру з м'якою підкладкою.
- Чохол легко знімається та миється.
- Гарантія: 12 місяців.
- Легко встановлюється з 3-х точковим ременем безпеки.
- Виготовлений з безпечних матеріалів. Не містить важких металів та токсичних компонентів.
- Довжина 38 см, ширина 41 см, висота 18 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Milex |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 2 кг |
| Возраст ребенка | От 4 до 12 лет |
| Высота в упаковке | 28 см |
| Глибина в упаковці | 45 см |
| Группа | 2-3 (15-36 кг) |
| Допустимый вес | От 15 до 36 кг |
| Доставка/Оплата | Відправка 1-2 роб. дні. Укрпошта - повна оплата на р\р. Нова пошта - післяплата, замовлення до 350 грн і габаритні - передплата. |
| Количество точек крепления | 3 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Материал | Пластик|Полиэстер |
| Поддержка системы крепления Isofix | Нет |
| Пол ребенка | Девочка, Мальчик |
| Продавец | Другие продавцы |
| Съемный чехол мягкой части | Да |
| Тип | Бустер |
| Тип установки | По ходу движения |
| Ширина в упаковці | 46 см |
Информация для заказа
- Цена: 685 ₴




