Накидка з підігрівом 103Х54 см Elegant Plus EL 100 600




Накидка з підігрівом 103Х54 см Elegant Plus EL 100 600
Накидка з підігрівом польського бренду Elegant - допоможе швидко зігріти сидіння у Вашому автомобілі.
Характеристики та переваги накидки:
- швидкий підігрів сидіння
- виготовлена з матеріалів найвищої якості
- ергономічна форма
- живлення від 12В гнізда прикурювача
- обладнана термостатом для запобігання перегріву
- дуже легко і швидко встановлюється
- підігрів сидіння та спинки
- пульт дистанційного керування
- підходить для всіх типів крісел
- щільний, міцний матеріал
- Розмір накидки 103х54 см
- Споживання струму: 2,5 - 3,5 A
- Два режими підігріву: 35/45 Вт
- Колір: чорний.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Elegant |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Синтетический |
| Размер чехла | Универсальный |
| Состояние | Новое |
| Тип чехла | Накидка с подогревом |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое выключение | Нет |
| В комплект входит | Подогрев 1 сидения |
| Вес брутто | 0,50 кг |
| Вибромассаж | Нет |
| Гарантия от производителя | 12 месяцев |
| Защита от перегрева | Да |
| Зона подогрева | Спинка и сидение |
| Максимальная мощность | 45 Вт |
| Минимальная мощность | 35 Вт |
| Оснащение | Адаптер в прикуриватель, регулятор уровней подогрева, термостат |
| Питание | Сеть 12В |
| Предназначение товара | Одно сидение |
| Размер | 103*54 см |
| Режимы обогрева | 2 |
| Тип | Накидка с подогревом |
| Тип товара | Накидки і чохли з підігрівом |
| Торговая марка | Elegant |
| Цвет товара | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 613 ₴



