Зарядний пристрій 6-12В 10А Elegant Plus EL 100 455
Зарядний пристрій Elegant Plus 6/12В призначений для зарядки акумуляторів кислотно-свинцевих, гелевих, EFB, AGM.
За допомогою регулятора можна вибрати силу струму відповідно до ємності акумулятора.
- сучасна технологія виготовлення
- ефективний, зручний і безпечний
- дисплей: світлодіод і амперметр
- захист від перевантаження
- захист елементів пристрою від перегріву
- захист від зміни полярності і перевантаження
- сертифікати TUV / GS, RoHS, IP20
ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ:
| Ємність акумуляторних батарей | 10-100Аh |
| Гарантія | 12 місяців з дати продажу |
| Вхідна напруга | 230В змінного струму 50Гц |
| Вихідна напруга | 6/12В постійного струму |
| Зарядний струм | 0-10А регульований |
| Габарити коробки | 23х18х12 см |
| Вага | 1200г |
| Потужність | 150Вт |
| Довжина кабеля до зарядки | 1,9м |
| Довжина кабеля живлення | 1,9м |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elegant |
| Страна производитель | Польша |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Количество режимов заряда | 2 |
| Напряжение зарядки | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Ток заряда | 10 А |
| Тип | Зарядное |
| Тип зарядного устройства | Трансформаторные |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.2 кг |
| Высота | 120 мм |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Доставка/Оплата | Відправка 1-2 роб. дні, Нова пошта - післяплата, габаритині посилки- передплата, Укрпошта - повна оплата на р/р. |
Информация для заказа
- Цена: 1 396 ₴
- Способ упаковки: Фирменная упаковка







