Чохол на сидiння з підігрівом Heyner Premium CarbonFiber 12 V чорний HE 505 600
- швидкий і рівномірний нагрів завдяки вуглецевій технології
- збільшена поверхню нагріву для більшого тепла і комфорту
- безпека використання завдяки захисту від перегріву
- безкоштовний чохол для керма
- 12 В штекер з кабелем довжиною 140 см
- 3-х рівнева регуляція температури.
У зимовий час не хочеться відмовлятися від тепла, в тому числі і в автомобілі. Накидка з підігрівом зробить життя автомобіліста приємним та комфортним. Холода - не привід позбавляти себе комфорту в поїздці. Накидка на сидіння з підігрівом 12В забезпечує безпечний і швидкий нагрів з новою технологією опалення NC / AL.
Велика поверхня нагріву створює рівномірне тепло. На накидці встановлена система автоматичного відключення при температурі 65 ° С.
Накидка з підігрівом на сидінні автомобіля дуже проста у використанні: підключається до прикурювача і має кабель довжиною 140 см.
Нове слово в опалювальних аксесуарах - технологія використання карбонового матеріалу для обігріву, яка економічніше і безпечніше справляється зі своєю функцією.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Heyner |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Синтетический |
| Размер чехла | Универсальный |
| Состояние | Новое |
| Тип чехла | Накидка с подогревом |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое выключение | Нет |
| В комплект входит | Подогрев 1 сидения |
| Вес брутто | 0.8 кг |
| Вибромассаж | Нет |
| Гарантия от производителя | 12 месяцев |
| Защита от перегрева | Да |
| Зона подогрева | Спинка и сидение |
| Минимальная мощность | 35 Вт |
| Оснащение | Адаптер в прикуриватель, регулятор уровней подогрева, термостат |
| Питание | Сеть 12В |
| Предназначение товара | Одно сидение |
| Размер | 116*55 см |
| Режимы обогрева | 3 |
| Тип | Накидка с подогревом |
| Тип товара | Накидки і чохли з підігрівом |
| Торговая марка | Heyner |
| Цвет товара | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 2 025 ₴





