Подушка рогалик для подорожей меморі Elegant EL 100542




Подушка рогалик Elegant Maxi EL 100 542
Ергономічна подушка з ефектом пам'яті (Memory) створена для комфорту під час подорожей. М'яка, приємна на дотик подушка дарує справжній відпочинок та насолоду.
Особливості товару:
- Внутрішній матеріал - піна меморі
- Зовнішній матеріал - м'який, приємний на дотик велюр
- Має кріплення для зручності використання
- Висока якість пошиття
- Розмір: 28Х29Х13 см
Наповнювач подушки- піна Memory - це одним з найкращих матеріалів для матраців та подушок.
- Піна Меморі приймає форму тіла, що робить подушку надзвичайно зручною, анатомічною та ергономічною
- Піна має пори, які наповнюються повітрям, тому подушка не затримує тепло або холод, ефективно регулює теплообмін, що робить її дуже гігієнічною.
- Матеріал має антибактеріальний та протиалергічний ефект, в ньому ніколи не заведуться пилові кліщі або бактерії.
- Піна Меморі - це дуже зносостійкий матеріал. Він не просідає, тримає форму і служитиме надзвичайно довго.
Замовляйте подушку в нашому магазині та насолоджуйтесь приємним відпочинком під час подорожей!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elegant |
| Страна производитель | Польша |
| Высота | 13 см |
| Длина | 28 см |
| Наполнитель | Пенополиуретан |
| Состояние | Новое |
| Тип | Для сна |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 29 см |
| Материал | Велюр |
Информация для заказа
- Цена: 559 ₴



