Тент для джипу захист від граду з EVA розмір SUV 515х195х142см Elegant EL100 283
Захисний автотент від граду з EVA Elegant
Якісний автомобільний тент, стоврений спеціально для того, щоб забезпечити захист від граду для Вашого автомобіля. Верхня частина тенту виготовлена з водонепроникного пористого матеріалу EVA, товщиною 5 мм, які надійно захищає автомобіль від нищівної дії граду.
ЭВА (EVA) це - етиленвінілацетат, композиційний полімерний матеріал - сучасний, екологічний, практичний. Матеріал EVA - справжня знахідка для захисту автомобіля від ударів граду:
- легкий
- водонепроникний
- цільний (без швів та тріщин)
- еластичний та пружній
- пористий (наповнений мікроскопічними пухирцями повітря)
- теплозберігаючий.
ХАРАКТЕРИСТИКИ ТЕНТУ:
- Матеріал верхньої частини:
- EVA щільністю 22 кг/м3
- внутрішня підкладка з гладенького нетканого матеріалу товщиною 40 г/м2, безпечного для лакофарбового прокриття автомобіля.
- Матеріал бічної частини: водонепроникний щільним матеріал Оксфорд товщиною 150 Den.
- Тент знизу має резинку.
- Тент підходить для джипів та позашляховиків.
Придбайте захистний тент антиград в нашому магазині та надійно захистіть свій автомобіль від граду.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elegant |
| Страна производитель | Польша |
| Высота | 1420 мм |
| Длина | 5150 мм |
| Материал | Полиэстер |
| Сезон | Демисезон |
| Состояние | Новое |
| Тип кузова | Внедорожник/Кроссовер |
| Утепленный чехол | Да |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 1950 мм |
- Цена: 3 873 ₴








