Домкрат подкатной гидравлический 3 т 75/500 мм Hercules Elegant Maxi EL 350 007



Автомобільний підкатний гідравлічний домкрат Hercules Elegant Maxi EL 350 007
Автомобільний домкрат Hercules Elegant Maxi - зручний, компактний, практичний і надійний гідравлічний підкатний домкрат польського бренду Elegant. Він є універсальним вантажопідйомним пристроєм, здатним піднімати, утримувати і фіксувати вантаж, масою до 3 тон для проведення ремонтних, сервісних та діагностичних робіт.
Якщо така корисна річ є у водія в гаражі, то можна в будь-який момент при необхідності поміняти колесо чи поставити запаску. Домкрат підходить також для СТО та автомайстерень.
Гідравлічний підкатний домкрат Hercules дозволяє піднімати і утримувати вантаж на висоті від 75 до 500 мм, де 75 мм - це мінімальна висота підхвату, а 500 мм - максимальна висота підйому. Домкрат Hercules Elegant Maxi EL 350 007- з подвійним штоком.
За типом, формою і видом даний пристрій відноситься до ряду підкатних гідравлічних домкратів.
- Висока вантажопідйомність при компактних розмірах
- Плавний, легкий і швидкий підйом
- Домкрат надійний та стійкий за рахунок широкої основи та міцного металу
- Вантажопідйомність: 3т
- Мінімальна висота підйому: 75мм
- Максимальна висота підйому: 500мм
- Матеріал домкрата: метал
- Подвійний шток
- Строго вертикальне навантаження
- Тривалий термін служби.
Переваги та характеристики домкрату:
Оформлюйте замовлення на домкрат в нашому магазині та отримуйте якісний товар, який за потреби стане Вам у нагоді.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elegant |
| Страна производитель | Польша |
| Высота подъема | 500 мм |
| Высота подхвата | 75 мм |
| Принцип действия автомобильного домкрата | Гидравлический |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 33 кг |
| Высота в упаковке | 22 см |
| Гарантийный срок | 12 |
| Глибина в упаковці | 30 см |
| Доставка/Оплата | Відправка 1-2 роб. дні, Нова пошта - післяплата, габаритині посилки- передплата, Укрпошта - повна оплата на р/р. |
| Застосування товару | 3 тони |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Разновидность товара | Гидравлический |
| Тип | Гидравлический |
| Тип домкрата | Гидравлический |
| Торговая марка | Elegant |
| Ширина в упаковці | 60 см |
- Цена: 6 237 ₴



