Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Amos |
| Страна производитель | Польша |
| Допустимый диаметр колеса | 1000 мм |
| Замок на креплении | Да |
| Крепление велосипеда | За раму |
| Количество велосипедов | 4 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип велокрепления | На фаркоп |
| Допустимый диаметр рамы | 100 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 21 кг |
| Высота в упаковке | 17 см |
| Глибина в упаковці | 53 см |
| Доставка/Оплата | Відправка 1-2 роб. дні, Нова пошта - післяплата, габаритині посилки- передплата, Укрпошта - повна оплата на р/р. |
| Застосування товару | на фаркоп |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Товарна група | Кріплення для велосипедів |
| Торгівельна марка | Amos |
| Ширина в упаковці | 116 см |
Информация для заказа
- Цена: 9 200 ₴









