Бустер Heyner SafeUp Ergo M SP
Якісний, компактний, легкий, практичний
Дитячий бустер / сидіння-подушка SafeUp Ergo M SP німецького бренду HEYNER створений для дітей вагою від 15 до 36 кг, віком від 4 до 12 років. Бустер має спеціальну напрямляючу, яка допомагає розмістити пасок безпеки правильно на плечі дитини. Бустер дозволено використовувати у автомобілях, обладнаних 3-х точковими пасками безпеки.
Особливості товару:
- Основа виконана з протиударного пластику, дозволеного для виробництва дитячих автокрісел.
- Конструкція пластикової основи розроблена німецькими спеціалістами і має удоропоглинаючі властивості.
- Має компактний розмір, підходить навіть для маленьких автомобілів.
- На задньому сидінні можна встановити три таких бустера для перевезення трьох дітей.
- Якісний матеріал зйомного чохла: міцний, практичний, зносостійкий і водночас - комфортний, завдяки м'яким вставкам.
- Матеріал чохла - гіпоалегренний, екологічний, "дихаючий".
- Чохол легко можна зняти, дозволяється прання при температурі 30 градусів.
- Комплектується напрямляючою та накладкою на штатний пасок безпеки.
- Бустер сертифікований по сучасному міжнародному стандарту безпеки ECE-R 44/04.
- Бустер має сучасний, гарний дизайн і прекрасно доповнює інтер'єр автомобіля.
- Зовнішні розміри: 465 х 380 х 210 мм.
Придбайте бустер в нашому магазині та подаруйте дитині безпеку і комфорт під час автомобільних подорожей!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Heyner |
| Страна производитель | Германия |
| Анатомическая подушка | Нет |
| Бустер | Да |
| Возрастная группа | От 4 до 12 лет |
| Защита от боковых ударов | Нет |
| Съемный чехол мягкой части | сидения |
| Карманы для аксессуаров | Да |
| Цвет | Бежевый |
| Наличие подлокотников | Да |
| Поворотный механизм | Нет |
| Подголовник | Не предусмотрен |
| Подстаканники | Нет |
| Система крепления | Штатный ремень |
| Способ установки | Лицом вперед |
| Состояние | Новое |
| Точки крепления ребенка | 3-х точечные ремни |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 21 см |
| Длина | 46.5 см |
| Ширина | 38 см |
| Ширина сиденья | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| 3D Shock-Protection | Немає |
| EAN | 4028224794105 |
| Isofix | Нет |
| Артикул в каталоге производителя | 794 100 |
| Вага в упаковці | 5 кг |
| Высота в упаковке | 28 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в упаковці | 45 см |
| Дизайн | Aero |
| Доставка/Оплата | Відправка 1-2 роб. дні. Укрпошта - повна оплата на р\р. Нова пошта - післяплата, замовлення до 250 грн і габаритні - передплата. |
| Застосування товару | ECE II-III (15–36 кг) |
| Колір товару | Беж |
| Кріплення для дитини | штатні паски безпеки |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Модель товару | SafeUp ERGO M |
| Можливість зняти чохол | Да |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Товарна група | Бустер |
| Торгівельна марка | Heyner |
| Ширина в упаковці | 48 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 268 ₴





