Домкрат механічний 1 т Auto Lift Kompakt Alca 436100
Німецька якість - в Україні! Використовується при заміні шин.
- Компактний і легкий
- Надійний та якісний
- Стійкий та зручний в управлінні
- Виконаний із сталі високої якості з порошковим покриттям срібного кольору.
- Довговічний
- Опора з функцією обертання
- Вантажопід'ємність 1 тон
- Висота підйому: 100 - 350 мм
- Діапазон ходу: 250 - 350 мм
- Мінімальна висота підйому 250 мм
- Максимальна висота підйому: 350 мм
- Вага: 2 кг
- Розміри: 390x80x100
Домкрат 1 т розвиває свою оптимальну вантажопід'ємність з висоти 260 мм!!!!! Тому для більш високих автомобілів він не підходить.
Делайте заказ в нашем магазине и приобретайте качественный, надежный товар.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alca |
| Страна производитель | Германия |
| Высота подъема | 350 мм |
| Собственный вес | 2 кг |
| Принцип действия автомобильного домкрата | Винтовой |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 100 мм |
| Длина | 390 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Доставка/Оплата | Відправка 1-2 роб. дні. Укрпошта - повна оплата на р\р. Нова пошта - післяплата, замовлення до 250 грн і габаритні - передплата. |
| Застосування товару | 1 тона |
| Тип | Механические |
| Тип домкрата | Механический |
| Товарна група | Механический |
| Торгівельна марка | Alca |
Информация для заказа
- Цена: 706 ₴
- Способ упаковки: Фірмова картонна коробка







