Органайзер автомобільний Travel Elegant Maxi EL 100 679
Органайзер автомобільний Travel Elegant Maxi EL 100 679
Автомобільний органайзер має липучки, які допомагають надійно закріпити ящик-органайзер в багажнику автомобіля. Тепер дрібні речі будуть завжди в порядку. Органайзер виконаний з якісного, міцного матеріалу, гарно тримає форму, та буде служити тривалий час.
Характеристики товару:
- Розмір: 53Х38Х26 см
- Матеріал: Oxford 600D
- Надійна фіксація в багажнику за допомогою спеціальних липучок.
Придбайте товар в нашрму магазині та насолоджуйтесь чистотою та порядком!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Elegant |
| Страна производитель | Польша |
| Высота | 260 мм |
| Длина | 530 мм |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 6-10 |
| Материал | Плащевка |
| Состояние | Новое |
| Тип аксессуара | Ящик для инструментов |
| Ширина | 380 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Доставка/Оплата | Відправка 1-2 роб. дні. Укрпошта - повна оплата на р\р. Нова пошта - післяплата, замовлення до 250 грн і габаритні - передплата. |
Информация для заказа
- Цена: 687 ₴



