Ланцюги протиковзання 12 мм R12-R15 KN-40 Elegant EL 100 610


Ланцюги протиковзання 12 мм KN-40 Elegant EL 100 610
Комплект з двох металічних ланцюгів потиковзання у вигляді послідовно розташованийх ромбів. Ширина ланки - 12 мм. Встановлюються на ведучі колеса транспортного засобу. Для повнопривідних транспортних засобів ланцюги потрібно встановлювати на всі чотири колеса або— на передню вісь.
ЗАСТОСУВАННЯ:
- R12 Ширина резини/висота профіля: 175/70
- R13 Ширина резини/висота профіля: 155, 155/80, 165/70, 175/65, 185/60, 195/55
- R14 Ширина резини/висота профіля: 145, 145/80, 155/70, 165/65, 175/60, 185/55
- R15 Ширина резини/висота профіля: 125, 135
- R340 Ширина резини/висота профіля: 170/65, 180/60
- R365 Ширина резини/висота профіля: 160/65
ПЕРЕВАГИ ТОВАРУ:
- Виготовлені зі сталі високої міцності.
- Забезпечують високу проходимість по глибокому снігу та бездоріжжю.
- Допомагають повністю контролювати управління транспортним засобом на льоду.
- Досить легко встановлюються та знімаються власними силами.
- Мають ромбовидний малюнок, що забезпечує транспортному засобу постійний контакт з дорогою без ривків та без шкоди для трансміссії.
- Чинять спротив боковим силам, забезпечуючи комфортний з'їзд транспортного засобу з льодяної гірки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elegant |
| Страна производитель | Польша |
| В комплект входит | 2 браслета |
| Вид устройства | Цепи |
| Установка на застрявший автомобиль | Да |
| Применение для | Легковых автомобилей |
| Максимальный радиус колес для установки | 15 " |
| Максимально допустимая ширина колеса | 195 мм |
| Материал устройства | Металл |
| Минимальный радиус колес для установки | 12 " |
| Радиус колес для установки | 12-15" |
| Состояние | Новое |
| Тип препятствий | Лед, Земля, Снег, Грязь, Глина, Преодоление подъемов, Песок |
| Ширина резины/высота профиля | 175/65, 235/70, 195/55, 145/80, 185/50, 155/70, 165/70, 165/60, 165/65, 135/80, 145/70, 145/65, 175/70, 155/80, 185/60 |
| Пользовательские характеристики | |
| Весс брутто | 3,58 кг |
| Габариты упаковки | 305 / 260 / 65 мм |
| Доставка/Оплата | Відправка 1-2 роб. дні. Укрпошта - повна оплата на р\р. Нова пошта - післяплата, замовлення до 250 грн і габаритні - передплата. |
| Товарна група | Ланцюги протиковзання |
| Торгівельна марка | Elegant |
| Упаковка | Сумка |
| Ширина звена цепи | 12 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 315,75 ₴



