Ланцюги протиковзання 16 мм R14-R16 V5-114 Elegant EL 100 621


Ланцюги протиковзання 16 мм R14-R16 V5-114 Elegant EL 100 621
Комплект з двох металічних ланцюгів потиковзання у вигляді послідовно розташованийх ромбів. Ширина ланки - 16 мм. Встановлюються на ведучі колеса транспортного засобу. Для повнопривідних транспортних засобів ланцюги потрібно встановлювати на всі чотири колеса або— на передню вісь.
ЗАСТОСУВАННЯ:
- R14 Ширина резини/висота профіля: 195-, 670, 195/75, 215/70
- R15 Ширина резини/висота профіля: 185, 195/70, 205/65
- R16 Ширина резини/висота профіля: 175, 175/75, 175/80
ПЕРЕВАГИ ТОВАРУ:
- Виготовлені зі сталі високої міцності.
- Забезпечують високу проходимість по глибокому снігу та бездоріжжю.
- Допомагають повністю контролювати управління транспортним засобом на льоду.
- Досить легко встановлюються та знімаються власними силами.
- Мають ромбовидний малюнок, що забезпечує транспортному засобу постійний контакт з дорогою без ривків та без шкоди для трансміссії.
- Чинять спротив боковим силам, забезпечуючи комфортний з'їзд транспортного засобу з льодяної гірки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elegant |
| Страна производитель | Польша |
| В комплект входит | 2 браслета |
| Вид устройства | Цепи |
| Установка на застрявший автомобиль | Да |
| Применение для | Легковых автомобилей |
| Максимальный радиус колес для установки | 16 " |
| Максимально допустимая ширина колеса | 215 мм |
| Материал устройства | Металл |
| Минимальный радиус колес для установки | 14 " |
| Состояние | Новое |
| Тип препятствий | Лед, Земля, Снег, Грязь, Глина, Преодоление подъемов, Песок |
| Ширина резины/высота профиля | 195/70, 205/70, 195/75, 175/75, 205/65, 175/70, 175/80, 215/65, 195/65, 215/70 |
| Пользовательские характеристики | |
| Весс брутто | 8,4 кг |
| Габариты упаковки | 350 / 380 / 95 мм |
| Доставка/Оплата | Відправка 1-2 роб. дні. Укрпошта - повна оплата на р\р. Нова пошта - післяплата, замовлення до 250 грн і габаритні - передплата. |
| Радиус колес для установки | 14-16" |
| Товарна група | Ланцюги протиковзання |
| Торгівельна марка | Elegant |
| Упаковка | Сумка |
| Ширина звена цепи | 16 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 405,40 ₴



