Губка проти запотівання скла ANTYPARA Tom-Par TP 090752 розмір 12x8x4 см
123 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: 109005
+380 (95) 647-17-17
- +380 (98) 911-32-88
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Губка для миття ANTYPARA Tom-Par TP 090752 розмір 12x8x4 см
Губка є ефективним засобом швидко протерти і висушити вікно в машині.
Губка з синтетичної замші очищає та видаляє вікна запотівання.
Протерте таким чином вікно лишається чистим та прозорим довгий час.
Особливо рекомендується в зимовий період для протирання вікон зсередини.
Це, безумовно, покращує видимість, що підвищує безпеку.
Характеристики:
- Матеріал: штучна замша
- Розміри: 12x8x4 см
- Двостороння
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tom Par |
| Страна производитель | Польша |
| Вид товара | Губка |
| Высота | 4 мм |
| Длина | 12 мм |
| Цвет | Голубой |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Количество слоев | 3 |
| Материал | Искусственная замша |
| Наличие ворса | Без ворса |
| Обрабатываемая поверхность | Стекло |
| Перфорация | Нет |
| Упаковка | Блистер |
| Ширина | 8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Доставка/Оплата | Відправка 1-2 роб. дні. Укрпошта - повна оплата на р\р. Нова пошта - післяплата, замовлення до 350 грн і габаритні - передплата. |
| Товарна група | Салфетки для авто |
| Торгівельна марка | Tom Par |
Информация для заказа
- Цена: 123 ₴



