Зарядний пристрій 6/12В 6A для авто і мото АКБ AT-L6V12V6A трансформаторного типу
Зарядний пристрій 6/12В 6A для авто і мото АКБ AT-L6V12V6A трансформаторного типу
Зарядний пристрій призначений для зарядки 6V і 12V кислотних батарей, ємністю від 15 до 80 ампер-годин.
Особливості товару
- Матеріал корпусу: негорючий ABS пластик високої якості.
- Шість світлодіодних індикаторів, які інформують про ступінь розряжності АКБ та процес зарядки
- Зарядний пристрій транспорматорного типу - класична надійна конструкція, зрозуміла та проста в експлуатації
- Дріт підключення до електромережі зі штекером європейського стандарту; дріт з зажимами червоного та чорного кольору для підключення на клеми акумулятора
- Зарядний пристрій має стійкі ніжки-опори та зручну ручку.
- Довжина зарядного кабелю 1.7м
- Довжина кабелю з клемами - 1.4 м
Захисні функці 64 Втї:
- Запобіжник від неправильного підключення;
- Захист від перезаряду;
- Захист від короткого замикання у вихідному ланцюгу.
Технічні характеристики:
- Живлення: 220 - 230В
- 50/60 Hz
- Потужність: 64 Вт
Комплектація:
- Зарядний пристрій
- Інструкція
- Фірмова картонна коробка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KITA |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Материал корпуса | АБС-пластик |
| Состояние | Новое |
| Ток заряда | 6 А |
| Тип | Зарядное |
| Тип зарядного устройства | Трансформаторные |
| Емкость аккумулятора | 80000 А/ч |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 180 мм |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.6 |
| Выходное напряжение | 6/12V |
| Габариты упаковки | 185x100x200 мм |
| Доставка/Оплата | Відправка 1-2 роб. дні. Укрпошта - повна передплата. Нова пошта - післяплата, габаритні товари - передплата. |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от неправильного подключения | Да |
| Индикация стостояния зарядки | Светодиодная |
| Максимальная сила тока при зарядке | 6А |
| Постоянный ток | 3,52 А |
| Температура эксплуатации | от -30 до +50 |
| Тип заряжаемой АКБ | Для свинцово-кислотных АКБ |
| Тип товара | Трансформаторний ЗП |
| Торгівельна марка | Elegant |
| Цвет корпуса | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 630,80 ₴










