Лопата складна штикова Elegant EL 102 845
Штикова стальна лопата з ручкою, що складається - корисна річ як для автомобіліста, так і для туриста. Лопата стане в нагоді, коли потрібно розбити тверді брили з льоду чи замерзлої землі, про копати канавку для відводу води з калюжі, облаштувати місце для відпочинку в поході, розрубати сухостій і т.п.
Характеристики та переваги товару:
- Лопата виготовлена з вуглецевої сталі
- Зручна ручка
- Лопата - складна, що робить її зручною для зберігання та транспортування.
- В комплект вхоить сумка для зберігання та транспортування.
- Товщина леза лопати 1.5 мм
- Розміри совка 15х21 см
- Довжина лопати в розкладеному вигляді: 58 см
- Довжина лопати в складеному вигляді: 24.5 см
Якісий, надійний товар можна придбати в нашому магазині. Замовляйте!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elegant |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 0.5 кг |
| Длина лезвия | 210 мм |
| Длина рукоятки | 370 мм |
| Материал рабочей части | Сталь |
| Материал ручки | сталь |
| Состояние | Новое |
| Тип лопаты | Штыковая |
| Ширина лезвия | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 357 ₴







