Зарядний пристрій Heyner Premium AkkuEnergy PRO 8A 12В 80 Ah 930 800
- Призначений для акумуляторів ємністю від 18 до 80 Аh
- Міцний металевий корпус з порошковим покриттям
- З запобіжником і індикатором заряду амперметра
- Розміри: 22 х 11 х 17 см
- Тип батареї: свинцево-кислотні батареї, AGM
- Напруга: 12В
- Споживча потужність: 105 Ват
- Довжина кабелю: 2м
- Вага: 3.4 кг
- З високоякісної сумкою для зберігання
Комплектація:
- 1 зарядний пристрій
- 1 кабель з полюсними клемами
- 1 запобіжник
- 1 інструкція з експлуатації
- 1 упаковка
Пидбайте зарядний пристрій Heyner Premium AkkuEnergy в нашому магазині і Ви отримєте якісний оригінальний товар і 12 місяців гарантії!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Heyner |
| Страна производитель | Германия |
| Количество режимов заряда | 4 |
| Материал корпуса | АБС-пластик |
| Напряжение зарядки | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Ток заряда | 3.5 А |
| Тип | Зарядное |
| Тип зарядного устройства | Трансформаторные |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.4 кг |
| Высота | 110 мм |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Емкость аккумулятора | 80 А/ч |
| Тип товара | Трансформаторний ЗП |
| Торгівельна марка | Heyner |
Информация для заказа
- Цена: 4 173 ₴
- Способ упаковки: Картонна коробка









