Лопата багатофункціональна (складна в чохлі) велика 80 см Elegant EL 102 850
Лопата багатофункціональна (складна в чохлі) велика 80 см Elegant EL 102 850
Складана лопата-мультитул Elegant Endurance (велика) - багатофункційний інструмент, незамінний в будь-яких польових умовах та життєвих ситуаціях.
Можливості: саперна лопата, мотика, сокира, ніж, пила, відкривачка для пляшок, гайковий ключ, льодоруб.
Інструмент легко складається і розкладається, для зручності зберігання і транспортування в комплект входить 2 чохла
Ручка складається з трьох частин, в одній находиться ніж/пилка, у іншій – гострий наконечник для розбивання льоду, каміння чи скла.
| Матеріал | сталь 3.14, гайка з алюмінієвого сплаву, алюмінієва ручка |
| Розмір в розкладеному вигляді | 800*140 мм |
| Розмір в складеному вигляді | 230*140 мм |
| Розмір совка | 200*140 мм |
| Товщина совка | 2,4 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elegant |
| Страна производитель | Польша |
| Длина лезвия | 200 мм |
| Материал рабочей части | Сталь |
| Материал ручки | сталь |
| Состояние | Новое |
| Тип лопаты | Штыковая |
| Ширина лезвия | 140 мм |
- Цена: 1 250 ₴










