Розгалуджувач в гніздо прикурювача 3 х 12V + 1 для прикурювача Alca 4-Way Socket AL 510 400
Розгалуджувач для автомобіля Alca 4-Way Socket AL 510 400 обладнаний трьома гніздами 12 В та 1 гніздом саме для прикурювача. Пристрій стане в нагоді для одночасного користування кількома електроприладами, такими як чохли чи накидки з підігрівом, автомобільні вентилятори, авточайники, зарядні пристрої для гаджетів.
Переваги та характеристики товару:
- Якісний товар від німецького бренду
- Корпус пристрою виготовлено з якісного АВС-пластику
- Прилад оснащений керамічним запобіжником 10 А
- Три світлові LED індикатори допомагають контролювати роботу прибору.
- Пристрій - універсальний: підходит для будь-яких автомобілів з напругою живлення 12 В
- Штекер міцно тримається в гнезді прикурювача
- Напруга 120 Вт
- Розміри: 150x70x30 мм
Вага: 200 г - Пристрій можна розмістити в зручному місці салона авто.
- Довжина дроту живлення: 1 м
- Колір: чорний
Придбайте товар в нашому магазині та насолоджуйтесь комфортом в салоні Вашого авто!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Alca |
| Страна производитель | Германия |
| Индикатор работы | Да |
| Встроенный предохранитель | Да |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Длина шнура | 1 м |
| Количество выходов | 4 |
| Напряжение питания | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 30 мм |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 70 мм |
Информация для заказа
- Цена: 649 ₴






