Подушка рогалик для подорожей Kegel-Blazusiak Rogalik 5-5501-225-5008
Подушка рогалик для подорожей Kegel-Blazusiak Rogalik 5-5501-225-5008
Ергономічна подушка створена для комфорту під час подорожей. М'яка, приємна на дотик подушка дарує справжній відпочинок та насолоду.
Особливості товару:
- Внутрішній матеріал - 100% поліестер
- Зовнішній матеріал - приємна на дотик 100% бавовна
- Висока якість пошиття
- Розмір: 30х20х15 см
Замовляйте подушку в нашому магазині та насолоджуйтесь приємним відпочинком під час подорожей!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KEGEL-BLAZUSIAK |
| Страна производитель | Польша |
| Высота | 15 см |
| Длина | 20 см |
| Цвет | Синий |
| Материал | Хлопок |
| Состояние | Новое |
| Тип | Для сна |
| Ширина | 30 см |
Информация для заказа
- Цена: 433 ₴



