Автокрісло дитяче 15-25 кг Milex COALA PLUS FS-P40001 чорного кольору
Автокрісло COALA PLUS призначенийе для дітей 2 вікової групи вагою 15-25 кг. Воно складається з двох частин: спинки і сидіння.
- Компактне, займає мало місця, легке.
- Відповідає європейському стандарту ECE R44 / 04.
- Виготовлене в Польщі.
- Основа спинки і сидіння виготовлені з пенопласту.
- Чохол, виготовлений з полієстеру, легко знімається та миється.
- Гарантія: 12 місяців.
- Легко встановлюється з 3-х точковим ременем безпеки.
- Виготовлений з безпечних матеріалів. Не містить важких металів та токсичних компонентів.
- Спинка крісла може від'єднуватися і його можна використовувати як бустер для дітей до 36 кг ваги.
- Розміри автокрісла 38 Х 42 Х 62 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Milex |
| Страна производитель | Польша |
| Бустер | Да |
| Возрастная группа | От 4 до 12 лет |
| Карманы для аксессуаров | Нет |
| Цвет | Черный |
| Наличие подлокотников | Да |
| Подстаканники | Нет |
| Система крепления | Штатный ремень |
| Способ установки | Лицом вперед |
| Состояние | Новое |
| Точки крепления ребенка | 3-х точечные ремни |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1 кг |
| Высота | 62 см |
| Длина | 38 см |
| Ширина | 42 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Isofix | Нет |
| Вага в упаковці | 3 кг |
| Высота в упаковке | 36 см |
| Глибина в упаковці | 48 см |
| Застосування товару | ECE II-III (15–36 кг) |
| Колір товару | Чорний |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Можливість зняти чохол | Да |
| Товарна група | Автокрісло без бази |
| Торгівельна марка | Milex |
| Ширина в упаковці | 55 см |
Информация для заказа
- Цена: 887 ₴




