Зарядний пристрій 1204S 4A трансформаторного типу
Зарядний пристрій 1204S 4A трансформаторного типу
Зарядний пристрій призначений для зарядки 6V і 12V кислотних батарей, ємністю від 10 до 60 ампер-годин.
Особливості товару
- Матеріал корпусу: негорючий ABS пластик високої якості.
- Шість світлодіодних індикаторів, які інформують про ступінь розряжності АКБ та процес зарядки
- Зарядний пристрій транспорматорного типу - класична надійна конструкція, зрозуміла та проста в експлуатації
- Дріт підключення до електромережі зі штекером європейського стандарту; дріт з зажимами червоного та чорного кольору для підключення на клеми акумулятора
- Зарядний пристрій має стійкі ніжки-опори та зручну ручку.
- Довжина зарядного кабелю 1.7м
- Довжина кабелю з клемами - 1.4 м
Захисні функці:
- Запобіжник від неправильного підключення;
- Захист від перезаряду;
- Захист від короткого замикання у вихідному ланцюгу.
Комплектація:
- Зарядний пристрій
- Інструкція
- Фірмова картонна коробка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KITA |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 60 А·ч |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Материал корпуса | АБС-пластик |
| Состояние | Новое |
| Ток заряда | 4 А |
| Тип | Зарядное |
| Тип зарядного устройства | Трансформаторные |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.5 кг |
| Высота | 180 мм |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | 6/12V |
| Габариты упаковки | 185x100x200 мм |
| Доставка/Оплата | Відправка 1-2 роб. дні. Укрпошта - повна передплата. Нова пошта - післяплата, габаритні товари - передплата. |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от неправильного подключения | Да |
| Индикация стостояния зарядки | Светодиодная |
| Максимальная сила тока при зарядке | 4А |
| Температура эксплуатации | от -30 до +50 |
| Тип заряжаемой АКБ | Для свинцово-кислотных АКБ |
| Тип товара | Трансформаторний ЗП |
Информация для заказа
- Цена: 475 ₴
- Способ упаковки: Картонна коробка



