Крепление Aguri на фаркоп для 3-х велосипедов Jet 3 silver 50426
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aguri |
| Страна производитель | Польша |
| Замок на креплении | Нет |
| Крепление велосипеда | За раму |
| Количество велосипедов | 3 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип велокрепления | На фаркоп |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 10 кг |
| Высота в упаковке | 11 см |
| Глибина в упаковці | 26 см |
| Застосування товару | на фаркоп |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Товарна група | Кріплення для велосипедів |
| Торгівельна марка | Aguri |
| Ширина в упаковці | 78 см |
Информация для заказа
- Цена: 4 980 ₴










