Протитуманна фара 84Х90 мм Wesem HO4.41610 з дротом 1шт
Протитуманна фара 84Х90 мм Wesem HO4.41610 з дротом 1шт
Протитуманна фара Wesem HO4.41610 - це кругла галогенова фара з прозорим склом, діаметром 84 мм, з функцією протитуманного світла. Призначена для встановлення в якості додаткового світла в передній частині кузова легкового чи вантажного автомобіля. Пристосована під галогенову лампу Н3.
Характеристики товару:
- Якісна, довговічна, надійна
- Металічний опичний елемент.
- Всі металеві елементи фари гальванізовані товстим шаром цинку з пассивацією, що гарантує їх високу стійкість до коррозії. Метал також захищений силіконовим лаком з кремнієм.
- Прозоре скло виготовлене зі скла (не пластик)
- Герметичний міцний корпус
- Матеріал корпусу: міцний, якісний ABS пластик
- Можуть встановлюватися як в стоячому, так і у висячому положенні
- Система кріплень і налаштувань дозволяють встановити фари в потрібній площині
- Оснащена кронштейном та болтами
- Дріт зі з'єднувальним блоком на кінці
- Колір корпусу: чорний
- Клас захисту: IP66
- Фара розбірна, що дозволяє замінити лампочку
- Лампи в комплект не входять.
- Тип: протитуманна фара.
- Вид: галогенна.
- Лампи: H3 12V 55W чи H3 24V 70W.
- Розмір: 84x90 мм.
- Потужність: 70 Вт.
- Вбудовані роз'єми: AMP Faston 250, Cap / Pin.
Польська компанія Wesem - відомий в світі виробник модельної і універсальної автооптики. Секрет успіху Wesem: багаторічний виробничий досвід (з 1977 року), власні виробничі потужності в Європі, широкий асортимент продукції, запатентовані розробки, випробування нових продуктів у власній науково-технічної лабораторії. Фари Wesem - це поєднання високої якості і надійності, сучасного дизайну і новітніх технічних розробок. Оптика Wesem по якості потужності та довговічності знаходиться на рівні оптики Hella, оскільки виготовляється за аналогічною технологією. Весь процес виробництва здійснюється на заводах Польщі. Компанія Wesem уважно контролює якість сировини та матеріалів та проводить тестові випробування, які доводять високу працездатність оптики Wesem в будь-яких кліматичних та погодніх умовах. Якість фар Wesem підтверджують численні нагороди та сертифікати.
Придбайте якісну, оригінальну продукцію Wesem у нашому магазині і яскраве світло фар підвищить комфорт та безпеку Вашого руху.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wesem |
| Страна производитель | Польша |
| Глубина | 90 мм |
| Код запчасти | HO4.41610 |
| Цвет | Черный |
| Цвет свечения | Белый |
| Мощность | 70 Вт |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 66 |
| Тип | Противотуманные фары |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 6 месяцев |
| Глубина (мм) | 90 |
| Диаметр (мм) | 84 |
| Каталожный номер WESEM | HO4.41611 |
| Комплектность (шт) | 1 |
| Максимальная мощность лампы (W) | 70 |
| Место монтажа | Передняя часть кузова авто |
| Омологация | Е20 |
| Оснащение | Провод с соединительным блоком |
| Предназначение | дополнительная оптика |
| Примеры примененя | Легковые и грузовые авто с углублениями в бампере или кузове |
| Сторона | универсальная, на любую сторону |
| Тип ламп | H3 12V 55W или H3 24V 70W |
| Тип фары Wesem | HO4 |
| Товарна група | Протитуманні фари |
| Торгівельна марка | Wesem |
| Упаковка | Картонная |
| Форма | Круглая |
| Функции | Противотуманные |
| Цвет рамки корпуса | черный |
- Цена: 1 163 ₴










