Щетка стеклоочистителя 33 см /13" бескаркасная Elegant PremiumSoft EL 300133



164 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: 102711
- +380 (98) 911-32-88

Щітки склоочисника Elegant PremiumSoft - це якісні безкаркасні двірники польської торгової марки Elegant. Складаються з резино-пластикового корпусу, в якому закріплені дві сталеві металеві пластини. Вони рівномірно притискають до скла очищувальну гумову стрічку. Корпус безкаркасних двірників Elegant PremiumSoft виготовляється у формі асиметричного спойлера, що забезпечує гарний притиск двірників до скла на високих швидкостях. Особливо ефективні на маловигнутому склі.
Безкаркасні двірники Elegant PremiumSoft - естетичні, легкі, гнучкі, менш схильні до обмерзання, але більш дорогі, порівняно з каркасними двірниками.
Їх переваги:
- до мільйона циклів спрацьовування
- тиха робота
- можливість зміни гумової стрічки
- універсальне кріплення
- демократична ціна
Матеріал робочої поверхні - зносостійкий натуральний каучук з графітовим покриттям, стійкий до перепадів температури і впливу світла. Ідеально рівна робоча кромка двірників Elegant покрита графітом, що зменшує тертя і забезпечує беззвучність їх роботи. Край робочого леза двірників Elegant залишається рівним і пружним протягом півроку!
Доступні розміри безкаркасних щіток склоочисника Elegant PremiumSoft:
- 33 см / 13"
- 35 см / 14"
- 38 см / 15"
- 41 см / 16"
- 43 см / 17"
- 45 см / 18"
- 48 см / 19"
- 51 см / 20"
- 53 см / 21"
- 56 см / 22"
- 58 см / 23"
- 61 см / 24"
- 65 см / 26"
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elegant |
| Страна производитель | Польша |
| Длина водительского дворника | 330 мм |
| Длина заднего дворника | 330 мм |
| Длина пассажирского дворника | 330 мм |
| Код запчасти | EL 300133 |
| Место установки | Передний, Задний |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бескаркасный |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип крепления | Универсальное |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина щётки см/дюймы | 33 см /13" |
| Материал пластины | Сталь |
| Материал рабочей поверхности | Натуральный каучук |
| Торговая марка | Elegant |
| Цена за | 1 шт |
- Цена: 164 ₴



