Щетка стеклоочистителя 58 см /23" Elegant Classic EL 300058




Щітки склоочисника Elegant Classic - це класичні каркасні двірники, які підходять для скла будь-якої кривизни, оскільки щільний контакт гумового леза з поверхнею скла забезпечується системою коромисел з шарнірами.
Склоочисники польського виробника Elegant – якісні, ефективні, надійні. Їх міцний каркас виготовлений із сталі з антикорозійним покриттям.
Матеріал робочої поверхні - зносостійкий натуральний каучук з графітовим покриттям, стійкий до перепадів температури і впливу світла. Ідеально рівна робоча кромка двірників Elegant покрита графітом, що зменшує тертя і забезпечує беззвучність роботи. Край робочого леза двірників Elegant залишається рівним і пружним протягом півроку!
Щітки склоочисника Elegant Classic сконструйовані з урахуванням можливості заміни гумок.
Тип кріплення двірників - універсальний.
Доступні розміри щіток Elegant Classic:
- 28 см /11"
- 33 см /13"
- 35 см / 14"
- 38 см / 15"
- 41 см / 16"
- 43 см / 17"
- 45 см / 18"
- 48 см / 19"
- 50 см / 20"
- 53 см / 21"
- 55 см / 22"
- 58 см / 23"
- 60 см / 24"
- 65 см / 26"
Купуючи товар в нашому магазині, Ви гарантовано отримуєте якісну оригінальну продукцію Elegant.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elegant |
| Страна производитель | Польша |
| Длина водительского дворника | 580 мм |
| Длина пассажирского дворника | 580 мм |
| Место установки | Передний |
| Состояние | Новое |
| Тип | Каркасный |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип крепления | Универсальное |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина щётки см/дюймы | 58 см /23" |
| Материал каркаса | сталь |
| Материал рабочей поверхности | Натуральный каучук |
| Торговая марка | Elegant |
| Цена за | 1 шт |
- Цена: 105 ₴



