Трос буксировочный 3т 4м х 47мм с крюками желтый Elegant PLUS 101 810

260 ₴
247 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: 101381
- +380 (98) 911-32-88
Трос буксирний 3т 4м х 47мм з гаками жовтий Elegant PLUS 101 810
Стрічковий буксирувальний трос польської торгової марки Elegant виготовлений з міцного синтетичного матеріалу. Оснащений двома литими металевими гаками з пружинними фіксаторами. Така будова гака забезпечує додаткову безпеку буксирування. Трос призначений для буксирування автомобілів з максимально допустимою робочою навантаженням до 3-х тонн. Буксирувальний трос Elegant - корисна складова аварійного запасу автомобіліста.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Elegant |
| Страна производитель | Польша |
| Длина | 4 м |
| Максимально допустимая рабочая нагрузка | 3 т |
| Материал троса | Поливинилхлоридные волокна |
| Состояние | Новое |
| Тип крепления | Крюк-крюк |
| Тип ремня | Буксировочный ремень |
| Ширина | 47 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес брутто | 0,52 кг |
| Габариты упаковки | 305/130/55 мм |
| Торговая марка | Elegant |
| Упаковка | Блистер |
- Цена: 247 ₴



