Трос буксировочный 7,5т 5м х 75мм с крюками Elegant MAXI 101 825

Трос буксирний 7,5 т 5м х 75мм з гаками Elegant MAXI 101 825
Стрічковий буксирувальний трос польської торгової марки Elegant виготовлений з міцного синтетичного матеріалу. Оснащений двома литими металевими гаками з пружинними фіксаторами. Така будова гака забезпечує додаткову безпеку буксирування. Трос призначений для буксирування автомобілів з максимально допустимою робочою навантаженням до 7,5 тонн. Буксирувальний трос Elegant - корисна складова аварійного запасу автомобіліста.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Elegant |
| Страна производитель | Польша |
| Длина | 5 м |
| Максимально допустимая рабочая нагрузка | 7.5 т |
| Материал троса | Поливинилхлоридные волокна |
| Состояние | Новое |
| Тип крепления | Крюк-крюк |
| Тип ремня | Буксировочный ремень |
| Ширина | 75 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес брутто | 1,24 кг |
| Габариты упаковки | 110/200/50 мм |
| Торговая марка | Elegant |
| Упаковка | Блистер |
Информация для заказа
- Цена: 543 ₴



