Цепи противоскольжения 12 мм R15-R17 KN-130 Elegant EL 100 619

1 646 ₴/комплект
1 563 ₴/комплект
- Готово к отправке
- Код: 100620
+380 (95) 647-17-17
- +380 (98) 911-32-88
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ланцюги протиковзання 12 мм KN-130 Elegant EL 100 619
Комплект з двох металічних ланцюгів потиковзання у вигляді послідовно розташованийх ромбів. Ширина ланки - 12 мм. Встановлюються на ведучі колеса транспортного засобу. Для повнопривідних транспортних засобів ланцюги потрібно встановлювати на всі чотири колеса або— на передню вісь.
ЗАСТОСУВАННЯ:
- R15 Ширина резини/висота профіля: 245/60
- R16 Ширина резини/висота профіля: 245/55, 255/50
- R17 Ширина резини/висота профіля: 225/65, 235/55, 245/50, 275/40
ПЕРЕВАГИ ТОВАРУ:
- Виготовлені зі сталі високої міцності.
- Забезпечують високу проходимість по глибокому снігу та бездоріжжю.
- Допомагають повністю контролювати управління транспортним засобом на льоду.
- Досить легко встановлюються та знімаються власними силами.
- Мають ромбовидний малюнок, що забезпечує транспортному засобу постійний контакт з дорогою без ривків та без шкоди для трансміссії.
- Чинять спротив боковим силам, забезпечуючи комфортний з'їзд транспортного засобу з льодяної гірки.
Весь асортимент ланцюгів протиковзання Elegant 12 мм та їх застосування:


Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид устройства | Цепи |
| Применение для | Легковых автомобилей |
| Тип препятствий | Земля, Глина, Лед, Снег, Песок, Преодоление подъемов, Грязь |
| Производитель | Elegant |
| Страна производитель | Польша |
| Материал устройства | Металл |
| Установка на застрявший автомобиль | Да |
| Максимально допустимая ширина колеса | 275 мм |
| В комплект входит | 2 цепи |
| Состояние | Новое |
| Максимальный радиус колес для установки | 17 " |
| Минимальный радиус колес для установки | 15 " |
| Пользовательские характеристики | |
| Упаковка | Сумка |
| Торговая марка | Elegant |
| Габариты упаковки | 305 / 260 / 65 мм |
| Весс брутто | 4,5 кг |
| Ширина звена цепи | 12 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 563 ₴/комплект



