Накидка с подогревом 100х50см Elegant Plus EL 100 577 серого цвета с черным кантиком




Накидка з підігрівом Elegant
Стильна та практична накидка з підігрівом Elegant зігріє Вас в холодні дні.
Особливості товару
- Вбудований гнучкий нагрівальний елемент з дроту.
- Має термостат, що запобігає перегріву.
- Міцний, якісний, зносостійкий, приємний на дотик синтетичний матеріал.
- Зона нагріву: спинка та сидіння.
- Універсальний розмір, що підходить для сидінь більшості автомобільших сидінь.
- Швидкий нагрів: декілька хвилин - і накидка вже починає Вас зігрівати.
- В комплекті: 1 накидка.
- Кріплення: резинки
- Накидка обладнана кабелем живлення зі штекером для гнізда прикурювача на кінці. Живлення - від бортової електромережі 12 В. На кабелі є регулятор температури.
- На регуляторі є два рівні інтенсивності нагріву та можливість включити/відкючити нагрів
Придбайте накидку у нашому магазині та насолоджуйтесь комфортом і теплом в холодні дні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Elegant |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Синтетический |
| Размер чехла | Универсальный |
| Состояние | Новое |
| Тип чехла | Накидка с подогревом |
| Цвет | Серый |
| Основные | |
| Автоматическое выключение | Нет |
| В комплект входит | Подогрев 1 сидения |
| Вибромассаж | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Зона подогрева | Спинка и сидение |
| Питание | Сеть 12В |
| Режимы обогрева | 2 |
| Тип | Накидка с подогревом |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес брутто | 0,50 кг |
| Габариты упаковки | 480 / 520 / 40 мм |
| Гарантия от производителя | 12 месяцев |
| Максимальная мощность | 45 Вт |
| Минимальная мощность | 35 Вт |
| Оснащение | Адаптер в прикуриватель, регулятор уровней подогрева, термостат |
| Предназначение товара | Одно сидение |
| Размер | 100*50 см |
| Тип товара | Накидки і чохли з підігрівом |
| Торговая марка | Elegant |
| Цвет товара | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 27 300 ₴



