Кип'ятильник автомобільний 12V Alca 507 120
Кип'ятильник Alca 507 120 - практична і потрібна річ для автомобілістів, які багато подорожують. З таким кип'ятильником можна забезпечити себе гарячою їжею, чаєм або кавою, незалежно від наявності поруч кафе або автозаправок.
- Переваги кип'ятильника Alca:
- Працює від прикурювача 12В.
- Чашку води доводить до кипіння за 5 хв.
- Компактні розміри
- Доступна ціна.
- Розміри: 175x95x115 мм
- Вага: 100 г
Німецька торгівельна марка гарантує відмінну якість та довговічність своєї продукції.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Alca |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ампер | 10 |
| Вес | 100 г |
| Время закипания воды | 5 мин 1 чашка |
| Длина кабеля | 90 см |
| Мощность | 200 Вт |
| Новинка | Новинка |
| Питание | Сеть 12В |
| Торговая марка | Alca |
Информация для заказа
- Цена: 416 ₴







