Разветвитель гнезда прикуривателя 12V 1 + 2USB Alca 510 100


Розгалуджувач в гніздо прикурювача 12V 1 + 2USB Alca 510 100
Розгалуджувач з двома USB входами та одним входом на 12В стане в нагоді, щоб підзарядити гаджети і, одночасно, корисуватися електроприладами, наприклад, такими як накидки на сидіння з підігрівом, вентилятори, авточайники і т.п.
Переваги та характеристики товару:
- Корпус пристрою виготовлено з міцного термостійкого полікарбонату
- Роз'єм виготовлено з латуні для кращоїелектропровідності
- Прилад оснащений керамічним запобіжником 15 А
- Розгалуджувач відповідає стандартам якості портів USB 2.0.
- Універсальний - підходит для будь-яких автомобілів з напругою живлення 12 В
- Має світловий індикатор роботи
- Штекер міцно тримається в гнезді прикурювача
- Напруга 180 Вт
- Вага: 85 г
- Габаритні розміри: 60x100x35 мм
Придбайте товар в нашому магазині та насолоджуйтесь комфортом в салоні Вашого авто!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Alca |
| Страна производитель | Германия |
| USB-интерфейс | Да |
| Встроенный предохранитель | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Количество выходов | 3 |
| Напряжение питания | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 35 мм |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4028224510101 |
| Вес | 85 г |
| Гарантия от производителя | 3 месяца |
| Количество выходов 12В | 1 |
| Количество выходов USB | 2 |
| Мoдель | 510100 |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Напряжение USB-выхода | 5В |
| Новинка | Новинка |
| Потреляемая мощность | 180 Вт |
| Предохранитель | керамический, 15A |
| Сила тока USB-выхода | 1x2.1A, 1x1A |
| Торговая марка | Alca |
Информация для заказа
- Цена: 433 ₴



