Розгалужувач гнізда прикурювача 12В / 3 + 1USB Alca 510 200
У сучасному світі, коли у водія та пасажирів багато різних гаджетів, розгалужувачі прикурювача стають просто необхідною річчю.
Alca 510 200 - це автомобільний розгалужувач гнізда прикурювача з трьома входами 12 В і одним USB входом.
Переваги даного розгалужувача:
- Корпус виготовлений із термостійкого пластику.
- Оснащений запобіжником
- Універсальний - підходить для будь-якого автомобіля з напругою живлення 12 В.
- Оснащений індикатором роботи
- Штекер щільно тримається в гнізді прикурювача
- Оптимальне поєднання ціна/якість
Виробник розгалуджувачів alca® - німецька компанія ALCA mobil - великий європейський виробник аксесуарів для автомобілів. Продукція торгової марки alca® популярна завдяки доброму німецькому якістю і доступними цінами.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Alca |
| Страна производитель | Германия |
| USB-интерфейс | Да |
| Встроенный предохранитель | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Количество выходов | 4 |
| Напряжение питания | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 34 мм |
| Длина | 117 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия от производителя | 3 месяца |
| Количество выходов 12В | 3 |
| Количество выходов USB | 1 |
| Мoдель | 510200 |
| Напряжение USB-выхода | 5В |
| Потреляемая мощность | 60 Вт |
| Сила тока USB-выхода | 1A |
| Торговая марка | Alca |
- Цена: 271 ₴





