Розгалуджувач в гніздо прикурювача 12V3 + 1USB + 1 для прикуривателя HEYNER 4WayPower PRO 511 000
Розгалуджувач для автомобіля HEYNER обладнаний трьома гніздами 12 В, одним USB входом та 1 гніздом саме для прикурювача. Пристрій стане в нагоді для підзарядки гаджетів, а також для одночасного користування кількома електроприладами, такими як чохли чи накидки з підігрівом, автомобільні вентилятори, авточайники.
Переваги та характеристики товару:
- Преміум якість товару від німецького бренду
- Корпус пристрою виготовлено з міцного термостійкого полікарбонату
- Прилад оснащений керамічним запобіжником 15 А
- Кожне гніздо розгалуджувача обладнане заглушками, що особливо важливо для сімей з дітьми.
- Пристрій - універсальний: підходит для будь-яких автомобілів з напругою живлення 12 В
- Має світловий індикатор роботи
- Штекер міцно тримається в гнізді прикурювача
- Напруга 120 Вт
- Розміри: 130x73x40 мм, вага 400 г
- Пристрій можна надійно закріпити в зручному місці за допомогою спеціальної планки для кріплення.
- Довжина дроту живлення: 1 м
Комплектація:
- Розгалуджувач
- Планка для кріплення, яку можа закріпити двустороннім скотчем або шурупами. При встановленні розгалуджувача на планку його кріплення защовкується та надійно тримається.
- Інструкція та гарантійний талон.
- Монтажний комплект (двусторонній скотч, 4 болти).
Придбайте товар в нашому магазині та насолоджуйтесь комфортом в салоні Вашого авто!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Heyner |
| Страна производитель | Германия |
| USB-интерфейс | Да |
| Встроенный предохранитель | Да |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Длина шнура | 1 м |
| Индикатор работы | Да |
| Количество выходов | 5 |
| Напряжение питания | 12 В |
| Подсветка | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 40 мм |
| Длина | 73 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4028224511009 |
| Вес | 400 г |
| Выход для прикуривателя | 1 |
| Гарантия от производителя | 3 месяца |
| Длина кабеля | 1 м |
| Количество выходов 12В | 2 |
| Количество выходов USB | 1 |
| Мoдель | 511000 |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Напряжение USB-выхода | 5В |
| Новинка | Новинка |
| Потреляемая мощность | 120 Вт |
| Предохранитель | 10 А |
| Сила тока USB-выхода | 1A |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 923 ₴









