Напрямні втулки випускних клапанів на ВАЗ 2101 - 2107 Metelli 01-1370 4 шт

448 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 101338
- +380 (98) 911-32-88
| Напрямні втулки випускних клапанів на ВАЗ 2101 - 2107 Metelli 01-1370 4 шт | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Metelli 01-1370 - Направляючі втулки випускних клапанів, в комплекті - 4 шт. Застосування:
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Metelli Group - італійська компанія з багаторічним досвідом, яка займається виробництвом автозапчастин та їх післяпродажним обслуговуванням. Пріоритети компанії, заснованої 50 років тому Луїджі Метелли, - суворий контроль якості, надійності та безпеки продукції, інвестиції в дослідження та інновації. Запчастини Metelli Group ідеально відповідають або навіть перевершують оригінальні запчастини для заміни яких вони призначені. Продукція Metelli відповідає стандартам безпеки ECE R90, ISO 9001, ISO / TS 16949, ISO 18001 та ISO 14001. Metelli – це бренд, якому довіряють. Діяльність METELLI в цифрах:
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01-1370 |
| Виробник | Metelli |
| Країна виробник | Італія |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2101 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 8,02 мм |
| Довжина | 48мм |
| Марка автомобіля | Lada, ВАЗ |
| Модель автомобіля | 2101, 21011, 2103, 2104, 2105, 21053, 2106, 2107, 21074 Nova, 2121, Riva, Таврія |
| Назва товарної групи | Напрямні клапанів |
| Зовнішній діаметр | 14,06 мм |
| Новинка | Новинка |
| Оригінальні номери | LADA 2101-1007033/20 |
| Сумісність з | Lada Nova, Lada Riva, Lada Таврія, ВАЗ 1309, ВАЗ 2101, ВАЗ 21011, ВАЗ 2103, ВАЗ 2104, ВАЗ 2105, ВАЗ 21053, ВАЗ 2106, ВАЗ 2107, ВАЗ 21074, ВАЗ 2121 |
| Тип клапана | для випускного клапана |
| Торговельна марка | Metelli |
- Ціна: 448 ₴/комплект



