Направляющие втулки впускных клапанов на 2108 Metelli 01-2326 4 шт

Направляющие втулки впускных клапанов на 2108 Metelli 01-2326 4 шт |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Metelli 01-2326 - направляющие втулки впускных клапанов. В комплекте - 4 шт. Применимость:
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Metelli Group - італійська компанія з багаторічним досвідом, що займається виробництвом автозапчастин та їх післяпродажним обслуговуванням. Пріоритети компанії, заснованої 50 років тому Луїджі Метеллі, - суворий контроль якості, надійність та безпека продукції, інвестиції в дослідження та інновації. Запчастини Metelli Group ідеально відповідають чи навіть перевершують оригінальні запчастини, для заміни яких вони призначені. Продукція Metelli відповідає стандартам безпеки ECE R90, ISO 9001, ISO / TS 16949, ISO 18001 и ISO 14001. Metelli – це бренд, якому довіряють. Діяльність METELLI в цифрах:
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 01-2326 |
| Производитель | Metelli |
| Страна производитель | Италия |
| Совместимость с маркой | ВАЗ |
| Совместимость с моделью | 2108 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутренний диаметр | 8,02мм |
| Длина | 38мм |
| Марка автомобиля | Lada, ВАЗ |
| Модель автомобиля | 2105, 2108, 2109, 21099, 2110, 2113, 2114, 2115, Калина 1117, Калина 1118, Калина 1119 |
| Название товарной группы | Направляющие клапанов |
| Наружный диаметр | 14,06мм |
| Новинка | Новинка |
| Оригинальные номера | LADA 2108-1007032/20 |
| Совместимость с | ВАЗ 2105, ВАЗ 2108, ВАЗ 2109, ВАЗ 21099, ВАЗ 2110, ВАЗ 2113, ВАЗ 2114, ВАЗ 2115, Лада Калина 1117, Лада Калина 1118, Лада Калина 1119 |
| Тип клапана | для впускного клапана |
| Торговая марка | Metelli |
Информация для заказа
- Цена: 448 ₴/комплект



