Преміум Dual USB зарядний пристрій 12/24В Heyner 511600 |
|
Heyner 511600 - універсальний зарядний пристрій преміум якості на два USB-входу для смартфонів, камер, навігаторів, MP3-плеєрів. Технічні характеристики:
|
|
Виробник Heyner 511600 - німецька компанія ALCA mobil - великий європейський виробник аксесуарів для автомобілів, власник двох торгових марок alca® і Heyner . Під торговою маркою Heyner виробник випускає автотовари преміум якості.
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Heyner |
| Страна производитель | Германия |
| Вид | Зарядное устройство |
| Длина | 100 мм |
| Напряжение питания | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Основные атрибуты | |
| Встроенный предохранитель | Да |
| Входное напряжение | 5 В |
| Глубина | 23 мм |
| Для устройств | Apple, Asus, Fly, Garmin, GoClever, HP, HTC, Motorola, Nokia, Prestigio, Samsung, Sony, Sony Ericsson, Vertu, ViewSonic, Zopo |
| Индикатор работы | Да |
| Подключение устройства | 2 USB разъема |
| Тип устройства | Зарядное устройство |
| Ширина | 33 м |
| Пользовательские характеристики | |
| Новинка | Новинка |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 260 ₴





