Щетка стеклоочистителя 17"/430 Elegant Hybrid EL 300343

Щітки склоочисника Elegant Hybrid - це якісні гібридні двірники польської торгової марки Elegant.
Гібридні двірники – це об'єднання кращих властивостей безкаркасних і каркасних щіток склоочисників. Завдяки цьому об'єднанню, щітки склоочисника Elegant Hybrid забезпечують відмінний результат очищення скла:
- ідеальний контакт з лобовим склом забезпечується компактною системою коромисел і шарнірів, збільшують силу притискання за рахунок багатоточкової системи;
- естетичний вигляд та аеродинамічні властивості забезпечуються наявністю кожуха у вигляді спойлера (як у безкаркасних щіток). Такі двірники відмінно працюють навіть при високій швидкості руху автомобіля або при сильному бічному вітрі.
Переваги щіток склоочисника Elegant Hybrid:
- естетичні, легкі, гнучкі, ефективні в роботі.
- рівномірно притискають до скла очищувальну гумову стрічку.
- до мільйона циклів спрацьовування
- тиха робота
- можливість зміни гумової стрічки
- універсальне кріплення
- демократична ціна
Матеріал робочої поверхні - зносостійкий натуральний каучук з графітовим покриттям, стійкий до перепадів температури і впливу світла. Ідеально рівна робоча кромка двірників Elegant покрита графітом, що зменшує тертя і забезпечує беззвучність їх роботи. Край робочого леза двірників Elegant залишається рівним і пружним протягом півроку!
Доступні розміри безкаркасних щіток склоочисника Elegant Hybrid.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elegant |
| Страна производитель | Польша |
| Длина водительского дворника | 430 мм |
| Длина пассажирского дворника | 430 мм |
| Код запчасти | EL 300343 |
| Место установки | Передний |
| Состояние | Новое |
| Тип | Гибридный |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип крепления | Крючок |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина щётки см/дюймы | 43 см /17" |
| Материал каркаса | сталь |
| Материал рабочей поверхности | Натуральный каучук |
| Торговая марка | Elegant |
| Цена за | 1 шт |
- Цена: 224 ₴



