Сигнал звуковий «дудка» 24V Elegant Maxi EL 100 706 прямокутний металічний 64 см ( SL-1004 )
Звуковий сигнал, клаксон Elegant
Автомобільний клаксон - важлива деталь автомобіля. Його завдання - сповіщати інших водіїв та пішоходів про наближення транспортного засобу. Тому важливо, щоб звук клаксону ефективно привертав увагу водіїв та пасажирів і не губився в загальному шумі.
Повітряний звуковий сигнал Elegant має чистий, чіткий, сильний звук оптимальної гучності і тону, робить автомобіль дійсно помітним на дорозі, а це гарантує додаткову безпеку водієві і пішоходам.
Підключається до штатного повітряного компресора.
Характеристики та переваги товару:
- Металічна дудка
- Надійне кріплення
- Швидкий і легкий монтаж
- Сертифікати: CEE-ECE
- Витримує більше 100 000 циклів перемикання
- Система захисту повітряного впуску
- Сильний, чіткий звук
- Призначений для транспортних засобів з напругою бортової мережі 24 В.
- Підключається до більш потужного штатного повітряного компресора
Виробник звукових сигналів Elegant виготовляє якісні і надійні пристрої. Придбайте звуковий сигнал в нашому магазині і Ви отримаєте якісний товар, який буде довго Вам служити.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | EL 100 706 |
| Производитель | Elegant |
| Страна производитель | Польша |
| Максимальное давление | 110 дБ |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 640 мм |
| Звуковой сигнал | ≥ 110 дБ |
| Название товарной группы | Сигнал пневматичний «дудка» 24В |
| Напряжение | 24V |
| Основна частота | 450 Гц |
| Потребление тока | ≤ 4 А |
| Рабоча температура | -40 +60 °С |
| Торговая марка | Elegant |
| Упаковка | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 1 269 ₴



