Сигнал звуковий «равлик» Волга 12V з реле Elegant EL 100 792 червоний
Звуковий сигнал, клаксон Elegant
Автомобільний клаксон - важлива деталь автомобіля. Його завдання - сповіщати інших водіїв та пішоходів про наближення транспортного засобу. Тому важливо, щоб звук клаксону ефективно привертав увагу водіїв та пасажирів і не губився в загальному шумі.
Повітряний звуковий сигнал Elegant має чистий, чіткий, сильний звук оптимальної гучності і тону, робить автомобіль дійсно помітним на дорозі, а це гарантує додаткову безпеку водієві і пішоходам.
Сигнал для автомобіля Elegant призначений для заміни несправного штатного сигналу або заміни на більш потужний пристрій. Даний звуковий сигнал Elegant імітує класичний сигнал автомобіля «Волга» .
Характеристики та переваги товару:ре
- В комплекті: два звукових повітряних сигнали в з реле блістері.
- Надійне кріплення
- Швидкий і легкий монтаж
- Сертифікати: CEE-ECE
- Витримує більше 100 000 циклів перемикання
- Система захисту повітряного впуску
- Сильний, чіткий звук
- Призначений для транспортних засобів з напругою бортової мережі 12 В.
- Корпус сигналу виготовлений з міцного якісного пластику.
Виробник звукових сигналів Elegant виготовляє якісні і надійні пристрої. Придбайте звуковий сигнал в нашому магазині і Ви отримаєте якісний товар, який буде довго Вам служити.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | EL 100 792 |
| Производитель | Elegant |
| Страна производитель | Польша |
| Максимальное давление | 115 дБ |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Напряжение | 12V |
| Торговая марка | Elegant |
| Название товарной группы | Сигнал електромагнітний «равлик» 12В |
| Звуковой сигнал | ≥ 115 дБ |
| Основна частота | 320/380 Гц |
| Рабоча температура | -40 +60 °С |
| Потребление тока | ≤9 A |
- Цена: 949 ₴/комплект









