Багажник Amos Boss - нова розробка для автомобілів з інтегрованими рейлінгами на даху.

Комплектується двома прямокутними стальними поперечинами в пластиковому кожусі з заглушками на кінцях і чотрма кріпленнями з замками і ключами. В верхній частині поперечини мають спеціальні прорізи для кріплення.
Стандартна довжина поперечин 120 см. Однак, можна комплектувати багажник поперечинами іншої потрібної довжини до 165 см.
Вантажопідйомність багажника 75 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amos |
| Країна виробник | Польща |
| Вид багажника | Універсальний |
| Довжина поперечок | 1200 мм |
| Замок на багажнику | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 75 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип багажника | Дворейковий |
| Тип поперечин | Прямокутник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 10 кг |
| Висота в пакованні | 20 см |
| Глибина в упаковці | 25 см |
| Доставка/Оплата | Відправка 1-2 роб. дні. Укрпошта - повна оплата на р\р. Нова пошта - післяплата, замовлення до 250 грн і габаритні - передплата. |
| Застосування товару | на рейлінги |
| Кількість вантажних місць | 2 |
| Товарна група | Багажники на дах |
| Торгівельна марка | Amos |
| Ширина в упаковці | 130 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 040,95 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковка







