Багажник Amos Koala K-L (1.2) Aero на Skoda Fabia II 2007-2014
5 380 ₴
5 111 ₴
- Готово до відправки
- Код: Koala K-L Aero
- +380 (98) 911-32-88
Автобагажники Amos серії Koala призначені для автомобілів з гладким дахом. Вони розрізняються кріпленням, пристосованим до різним моделям авто (Koala К-1, К-4, К-5 і т. д.).
Багажник Koala K-L комплектується двома аеродинамічними поперечинами з замками на торцях.
Металеві упори (опори, лапи) оснащені гумовими прокладками для захисту лакофарбового покриття автомобіля. Додаткове обладнання (багажники для лиж, велосипедів тощо) кріпиться до балок.
Довжина поперечин 120 см. Вантажопід'ємність багажника 75 кг.
Підходить для автомобілів:
- Skoda Fabia II 2007-2014
Компанія AMOS-BIS – відомий польський виробник багажників на дах, з багаторічним досвідом виробничої діяльності (з 1957 року). Багажники Amos - якісні, надійні, безпечні і доступні за ціною. Безпека продукція AMOS підтверджена сертифікатами.
Підібрати багажник он-лайн для Вашого авто можна на сайті виробникаwww.amos.auto.pl Для підбору багажника запрошуємо також скористатися консультацією менеджера нашого магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amos |
| Країна виробник | Польща |
| Вид багажника | Модельний |
| Довжина поперечок | 1070 мм |
| Замок на багажнику | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 75 кг |
| Марка | Skoda |
| Матеріал | Сталь |
| Модель | Fabia |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda |
| Сумісність з моделлю | Fabia |
| Тип багажника | Дворейковий |
| Тип поперечин | Прямокутник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 5 кг |
| Висота в пакованні | 15 см |
| Глибина в упаковці | 20 см |
| Застосування товару | на гладкий дах |
| Кількість вантажних місць | 2 |
| Товарна група | Багажники на дах |
| Торгівельна марка | Amos |
| Ширина в упаковці | 130 см |
- Ціна: 5 111 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковка








