Комплект замків для поперечок автобагажника Amos Aero AM 8507
Комплект заглушок з замками для поперечок автобагажника Amos Aero AM 8507
Це додатковий аксесуар, який допоможе Вам надати багажнику більш презентабельний вигляд, а також забезпечить додатковий захист балок від крадіжки. Використовуються для торців аеродинамічних балок Amos Aero.
- У наборі 4 заглушки і ключ.
Виробник накладок - компанія AMOS-BIS – відомий польський виробник багажників на дах, з багаторічним досвідом. AMOS-BIS виробляє для автовласників безпечний продукт гарної якості, простий в установці і доступний за ціною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amos |
| Країна виробник | Польща |
| Вид багажника | Універсальний |
| Замок на багажнику | Так |
| Стан | Новий |
| Тип багажника | Дворейковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 1 кг |
| Висота в пакованні | 9 см |
| Глибина в упаковці | 25 см |
| Застосування товару | кріплення в штатні місця|на Т-профіль|на водостоки|на гладкий дах|на рейлінги |
| Код запчастини | AM 8507 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Товарна група | Замк |
| Торгівельна марка | Amos |
| Ширина в упаковці | 35 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 634,60 ₴



