Кріплення для перевезення драбини на даху автомобіля Amos AM 7810
Кріплення для перевезення драбини на багажнику автомобіля, кріпиться спеціальним зачепом до поперечок і закручується по різьбленню рукояткою, тим самим притискаючи сходи до поперечки. Надійна фіксація, що не дає можливості сходам зміститься.
- Ширина притискної планки кріплення для сходів – 44 см.
- Комплект -1 шт.
- Матеріал: сталь
Для перевезення драбини рекомендується використовувати 2 таких кріплення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Amos |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 2 кг |
| Висота в пакованні | 10 см |
| Глибина в упаковці | 11 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в упаковці | 67 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 993 ₴




