Кріплення Aguri на фаркоп для 3-х велосипедів Jet 3 silver 50426
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aguri |
| Країна виробник | Польща |
| Замок на кріпленні | Ні |
| Кріплення велосипеда | За раму |
| Кількість велосипедів | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип велокріплення | На фаркоп |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 10 кг |
| Висота в пакованні | 11 см |
| Глибина в упаковці | 26 см |
| Застосування товару | на фаркоп |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Товарна група | Кріплення для велосипедів |
| Торгівельна марка | Aguri |
| Ширина в упаковці | 78 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 980 ₴










