Домкрат 2т з трещіткою та гумовою шайбою Milex PS-G20001
Домкрат Milex PS-G20001 - сучасний, якісний, практичний і надійний механічний домкрат польського бренду Milex.
- Оснощаний трещіткою
- Сучасна технологія виготовлення
- Гумова шайба з прорізом захищає від пошкодження нижню частину автомобіля.
- Положення гумової шайби фіксоване, не обертається.
- Конструкція допомагає легко і швидко піднімати машину.
Домкрат - металічний. Подушка в верхній частині домкрату, яка будет дотикатися до автомобіля, має гумове покриття.
Домкрат - універсальний, підходить для будь-яких легкових автомобилів до 2 тон ваги.
Такий домкрат зручний для зберігання в багажнику авто завдяки компактним розмірам.
ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТУ:
- Вантажопідйомність: 2 т
- Мінімальна висота: 104 мм
- Максимальна висота: 385 мм
- Вага: 2,4 кг
Оформлюйте замовлення на домкрат в нашому магазині та отримуйте якісний товар, який за потреби стане Вам у нагоді. Коробка домкрата обтягнута заводською захисною плівкою. Якщо Ви бажаєте оглядати товар перед отриманням у відділенні перевізника, попередьте нас про це, щоб ми зняли цю захисну плівку перед відправкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milex |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Висота підйому | 385 мм |
| Висота підхоплення | 104 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 2.4 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 706 ₴







