Щітка склоочисника 38 см /15" гібридна Heyner Hybrid 025000
292 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 101160
- +380 (98) 911-32-88
Щітка склоочисника Heyner Hybrid 38 см /15"
Представляємо Вашій увазі щітку склоочисника (двірники) гібридного типу Heyner Hybrid німецького бренду преміум-якості Heyner. Ціна вказана за 1 упаковку. В упаковці - 1 щітка і 2 адаптери:-
адаптер В1 під кріплення типу гачок (hook)
-
адаптер G1 для автомобілів ВАЗ, Lada
Переваги двірників Heyner Hybrid

Гібридні двірники – це об'єднання кращих властивостей безкаркасних і каркасних щіток склоочисників. Завдяки цьому об'єднанню, щітки склоочисника Heyner Hybrid забезпечують відмінний результат очищення скла:
- ідеальний контакт з лобовим склом забезпечується компактною системою коромисел і шарнірів, збільшують силу притискання за рахунок багатоточкової системи;
- естетичний вигляд та аеродинамічні властивості забезпечуються наявністю кожуха у вигляді спойлера (як у безкаркасних щіток). Такі двірники відмінно працюють навіть при високій швидкості руху автомобіля або при сильному бічному вітрі.







35 см / 14"
38 см / 15"
40 см / 16"
43 см / 17"
45 см / 18"
48 см / 19"
50 см / 20"
53 см / 21"
56 см / 22"
58 см / 23"
60 см / 24"
65 см / 26"
70 см / 28"
.
Якщо Ви сумніваєтеся у виборі, наші співробітники допоможуть правильно підібрати щітки склоочисників Heyner Hybrid для Вашого автомобіля.
Відеоінструкція по монтажу адаптера Hook:

Зазначимо, що купуючи товар в нашому магазині, Ви гарантовано отримаєте оригінальну продукцію Heyner.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heyner |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина водійського двірника | 380 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 380 мм |
| Код запчастини | 25000 |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Тип | Гібридний |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення | Гачок |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Citroen, Dacia, Daihatsu, Volvo, Volkswagen, Toyota, Suzuki, Subaru, Ssang Yong, Ferrari, Fiat, Ford, Seat, Skoda, Renault, Porsche, Peugeot, Opel, Nissan, Lancia, Honda, Hyundai, Infiniti, Isuzu, Mazda, Kia, Lexus, Alfa Romeo, Audi, BMW, Cadillac, Chevrolet, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Ascender, DS3, XV, C3, Q50, Ypsilon, Cuore, Picnic, Escalade, Copen, Captiva, Carens, Carnival, Fiesta, FJ Cruiser, ALTO, Celica, Cerato, Fusion, UP!, G, Galant, i20, Adam, GT, Space Wagon, Space Runner, Santamo, Joice, i40, Ibiza, Impreza, ix35, Jimny, 106, Justy, Trevis, Korando, Kuga, Y, Laguna, Lancer, Mii, Leon, Cappuccino, Yaris Verso, LS, Previa, Trailblazer, 206, 208, Matiz, Matrix, Megane, B3, MiTo, Murano, 3, Pajero, Partner, Picanto, Polo, Primera, Prius, Punto, Trans Sport, Rio, S2000, RX, CX, Scenic, 6, Aerostar, Agila, 806, 121, Sirion, Sharan, Sportage, California, Saxo, Panda, Tahoe, Terracan, 911, A1, Accent, Accord, Tucson, Clio, Alhambra, Combo, Almera, V40, Astra, Corolla, Veloster, Auris, Corsa, Avensis, CR-V, Croma, CX-7, Avella, Berlingo, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0,19 кг |
| Габарити упаковки | 50 / 480 / 25 мм |
| Довжина щітки см/дюйми | 38 см /15" |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал робочої поверхні | Натуральний каучук |
| Торговельна марка | Heyner |
| Ціна за | 1 шт |
- Ціна: 292 ₴









